Pewne zwycięstwo Elhurtu-Elmet Helios Białystok

Zawodnicy Elhurtu-Elmet Helios Białystok pokonali 7:2 w sobotę (6.02) zespól Unisław Team Unisław w spotkaniu 14. kolejki I ligi futsalu.

Białostoczanie otworzyli wynik już w 10. minucie. Po dwójkowej akcji piłkę do bramki skierował Patryk Dłuski. Goście odpowiedzieli tuż przed końcem pierwszej odsłony. Daniel Palmowski wbił piłkę wślizgiem. W drugiej części meczu gospodarze ruszyli do ataku. W 27. minucie Patryk Dłuski ponownie wyprowadził na prowadzenie Elhurt-Elmet Helios Białystok. Chwilę później indywidualną akcją Tomasz Koniczek zdobył trzecią bramkę. W 31. minucie Stefanowicz wykorzystał centrę Dłuskiego. Chwilę później Dłuski skompletował hat-tricka. Minęło zaledwie pięć, a Siuchno uderzył z dystansu. Goście odpowiedzieli w 37. minucie. Bielzyt wykorzystał chaos pod bramką białostoczan. Wynik meczu ustalił Bartosz Łuckiewicz, który tuż przed końcową syreną trafił do siatki rywali.

Elhurt-Elmet Helios Białystok - Unisław Team Unisław 7:2 (1:1). Bramki: 11. Dłuski, 27. Dłuski, 28. Koniczek, 31. Stefanowicz, 32. Dłuski, 36. Siuchno, 40. Łuckiewicz – 20. Palmowski, 37. Belzyt

Elhurt-Elmet Helios Białystok: Grabowski, Pieciul – Budźko, Siuchno, Wiszowaty, Łuckiewicz (C), Koniczek, Stefanowicz, Dłuski, Charkiewicz, Andzielewicz, K. Niegowski.

Unisław Team PBDI: Mielniczek, Szydłowski – Łobodziński, Belzyt, Hapka (C), Rau, Kortas, Kaniewski, Palmowski.

Kartki: 28. Andzielewicz (BSK), 29. Łuckiewicz (BSK), 34. Grabowski (BSK) – 24. Rau (UNS)