Porażka na zakończenie sezonu

Zawodnicy Elhurtu-Elmet Helios Białystok przegrali 0:5 wyjazdowe spotkanie z Politechniką Gdańską. Był to ostatni mecz w tym sezonie

Gospodarze otworzyli wynik w 5. minucie. Kolus oddał strzał, który został zablokowany. Do piłki dopadł Szymdki i wpakował piłkę do bramki. Gdańszczanie podwyższyli w 30. minucie. Kopecki w dogodnej sytuacji wpakował futbolówkę z bliska do siatki gości. Po chwili zawodnicy Politechniki podwyższyli prowadzenie. Kolus pokonał golkipera Elhurtu-Elmet strzałem z dystansu. Pod koniec meczu do bramki białostoczan trafiali jeszcze Kopecki i Domżalski.

Politechnika Gdańska - Elhurt-Elmet Helios Białystok 5:0 (1:0). Bramki: 5. Szymdki, 31. Kopecki, 33. Kolus, 38. Kopecki, 40. Domżalski.

Politechnika Gdańska: Chodorowski, Bucholc – Iwosa, Orzoł, Nowicki, Szymdki, K. Kopecki, Bławat, Domżalski, Kolus, W. Kopecki, Urtnowski, Pazdrąg.

Elhurt-Elmet Helios Białystok: Grabowski, Pieciul – Wiszowaty, Budźko, Łuckiewicz, Siuchno, A. Niegowski, Koniczek, K. Niegowski, Stefanowicz.