Porażka rezerw na własnym boisku

Zawodniczki DTS Heliosa II Białystok przegrały 2:3 w piątek na własnym boisku z Falconem Sokółka. Było to ostatnie starcie klubu ze stolicy Podlasia w rundzie jesiennej. W następnej serii gier białostoczanki będą pauzować.

- Do końca meczu walczyliśmy i staraliśmy się doprowadzić przynajmniej do remisu, ale niestety nie udało się. Zespół z Sokółki zagrał mądrzej od nas, a dodatkowo grał od 25 minuty w przewadze gdyż Ewelina Grabowska dostałą czerwoną kartkę za rękę w polu karnym - powiedział trener Łukasz Studniarek

DTS Helios II Białystok - Falcon Sokółka 2:3 (0:1).

Bramki dla DTS Helios: Agnieszka Buńkowska Małgorzata Jezierska

DTS Helios II Białystok: Kojta Anna (Majewska Łucja) - Nowak Sylwia, Sadowska Julia, Borowska Julia (Czudzinowicz Monika), Grabowska Ewelina, Gawkowska Wiktoria, Pietrucka Magdalena (Jezierska Małgorzata), Krawiec Joanna (Zubrzycka Aleksandra), Kuczyńska Gabriela (Szermuszyn Dominika), Kalisz Marlena (Buńkowska Agnieszka), Lemieszek Aleksandra.

Inny wynik 9. kolejki

Forty Piątnica - Wissa Szczuczyn 3:1