Pożyteczne sparingi z Magnatem i Bekentasem

W niedzielę (3.01) zawodnicy Elhurtu-Elmet Helios Białystok rozegrali dwa mecze kontrolne. W pierwszym starciu przegrali 1:2 (0:0) po dobrej grze z Bekentasem Wilno. Natomiast w drugim starciu zremisowali 4:4 (0:2) z Magnatem Juchnowiec Kościelny.

- Sparing z zespołem z Wilna był bardzo ciekawy. Nawiązane zostały z klubem dobre kontakty i myślę, że będzie jeszcze okazja do rewanżu. Przy litewskim klubie działa też sekcja kobieca, więc będzie także możliwość, aby drużyny żeńskie zagrały ze sobą - powiedział prezes Elhurtu-Elmet Helios Białystok Leszek Łuckiewicz.

W starciu Bekentasu z Magnatem górą była drużyna z Litwy, która zwyciężyła 8:2

Elhurt-Elmet Helios Białystok - Bekentas Wilno 1:2 (0:0). Bramka dla Elhurtu-Elmet: Budźko.

Elhurt-Elmet Helios Białystok - Magnat Juchnowiec Kościelny 4:4 (0:2). Bramki dla Elhurtu-Elmet: Siuchno, Borowik, Budżko, Koniczek.