Przegrana w Ostrołęce na zakończenie rundy jesiennej

Zawodniczki DTS Heliosa Białystok przegrały 0:5 (0:2) w niedzielę wyjazdowe spotkanie z Jantarem Ostrołęka. Był to ostatni mecz w rundzie jesiennej. Białostoczanki przezimują na ósmej pozycji w tabeli.

- Nieudanie zakończyliśmy rundę jesienną sezonu 2015/2016. W Ostrołęce zagraliśmy gołą jedenastką, bez kilku podstawowych zawodniczek oraz bez bramkarza. Porażka boli. Ten mecz jest niejako podsumowaniem całej rundy w naszym wykonaniu. Bardzo nierównej, w każdym meczu w zasadzie występowaliśmy w innym składzie, a co najważniejsze tylko część naszych piłkarek pokazała, że im naprawdę zależy na klubie i grze w piłkę nożną.
Szacunek dla dziewczyn, tych które pojechały dziś na mecz. A w szczególności dla Oli Zubrzyckiej, która dzielnie broniła naszej bramki - powiedział Łukasz Studniarek

Jantar Ostrołęka - DTS Helios Białystok 5:0 (2:0)

DTS Helios Białystok: Zubrzycka Aleksandra - Krawiec Joanna, Czudzinowicz Monika, Borowska Julia, Choińska Karolina, Buńkowska Agnieszka, Jezierska Małgorzata, Pietrucka Magdalena, Lemieszek Aleksandra, Kalisz Marlena, Kuczyńska Gabriela

Pozostałe wyniki 11. kolejki

Pelikan Łowicz - MUKS Tomaszów Mazowiecki 2:2

Ząbkovia Ząbki - Piastovia Piastów 4:0

UMKS Zgierz - KS Teresin 2:1

Tur MOSiR Bielsk Podlaski - UKS SMS II Łódź 0:7

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.