Puchar Polski: Zawodniczki Heliosa zagrają w finale

Zawodniczki Heliosa Ekosport Białystok pokonały 3:1 po dogrywce na wyjeździe Forty Piątnica w spotkaniu półfinałowym Pucharu Polski kobiet. Tym samym drużyna ze stolicy Podlasia awansowała do finału.

Doświadczenie i mądrość w grze do końca pozwoliło wywalczyć korzystny wynik. Piątnica zagrała bardzo dobre spotkanie. Z kolei zawodniczki Heliosa musiały się nieźle natrudzić żeby rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Najlepszą zawodniczką w tym meczu była Agnieszka Buńkowska - strzelczyni dwóch bramek. A udany debiut w barwach białostockiego klubu zaliczyła Gabrysia Kuczyńska.

Forty Piątnica - DTS Helios EKOSPORT Białystok 1:1. po dogrywce. 1:3.

Bramki dla Heliosa: Agnieszka Buńkowska - 2 oraz Małgorzata Jezierska.

Helios: Majewska Łucja - Krawiec Joanna, Czudzinowicz Monika, Borowska Julia, Choińska Karolina, Buńkowska Agnieszka, Jezierska Małgorzata, Zubrzycka Aleksandra, Trzeciak Karolina, Lickiewicz Weronika, Lemieszek Aleksandra

W drugiej połowie oraz w dogrywce weszły: Kuczyńska Gabrysia, Gajdowska Julia, Sadowska Julia, Gajdowska Natalia, Szermuszyn Dominika oraz Karolczak Magda