Remis z Costractem Lubawa

Elhurt-Elmet Helios Białystok zremisował 2:2 (1:1) we własnej hali z Constractem Lubawa w zaległym spotkaniu 16. kolejki I ligi futsalu.

Białostoczanie otworzyli wynik już w 3. minucie. Tomasz Koniczek mocnym strzałem z rzutu rożnego pokonał golkipera z Lubawy. W 11. minucie Charkiewicz przestrzelił w znakomitej sytuacji. Chwilę później Siuchno uderzył po długim rogu. Jednak futbolówka minęła światło bramki. W odpowiedzi uderzał Jarzembowski. Na posterunku był Grabowski.

Na początku drugiej odsłony zawodnicy Constractu wyrównali. Po uderzeniu Jarzembowskigo piłka zatrzepotała w siatce Heliosa. W 31. minucie mocny strzał Niegowskiego golkiper sparował do boku. Białostoczanie ponownie na prowadzenie wyszli w 32. minucie. Patryk Dłuski po indywidualnej akcji wpakował piłkę. Niestety, gospodarze doprowadzili do wyrównania przed końcem spotkania. Sass zagrał futbolówkę linii bramkowej, a z najbliższej odległości wbił ją do bramki Maderski.

Elhurt-Elmet Helios Białystok – Constract Lubawa 2:2 (1:0). Bramki: 4. Koniczek, 33. Dłuski – 23. D.Jarzembowski, 39. Mederski

Elhurt-Elmet Helios Białystok: Pieciul, Grabowski – Budźko, Stefanowicz, Siuchno, Dłuski, Charkiewicz, A. Niegowski, K. Niegowski, Łuckiewicz (C), Koniczek, Wiszowaty.

KS Constract Lubawa: Lewalski, Jędrzejewski – Sass (C), Grubalski, M.Jarzembowski, Mederski, D.Jarzembowski, Karbowski, Ossowski, Sadowski, Śmigielski, Szulc.

Kartki: 7. Koniczek (BSK), 40. Wiszowaty (BSK) – 40. Grubalski (CON)