Trzecia porażka z rzędu

Futsaliści Elhurtu-Elmet Helios Białystok zanotowali trzecią porażkę z rzędu. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Koniczka przegrali 3:4 wyjazdowe spotkanie z Unisław Team Unisław.

Mimo dobrej gry białostoczan i wielu okazji podbramkowych, nie udało się wywalczyć punktów w Unisławiu. W piątkowym meczu zadebiutował nowy nabytek klubu - Siergiej Stromilov. Piłkarz rodem z Ukrainy. Wcześniej bronił barw zespołu Prodeksim Kherson.

Unisław Team Unisław - Elhurt-Elmet Helios Białystok 4:3 (3:2).

Bramki: Mateusz Komur 1, Jakub Hapka 18, 19, Patryk Rau 30 - Jacek Stefanowicz 7, 13,, Marcin Borowik 26.

Helios: Marcin Pieciul, Mateusz Grabowski - Jacek Stefanowicz, Jakub Budźko, Radosław Niwiński, Siergiej Stromiłow, Tomasz Koniczek, Adrian Niegowski, Bartosz Łuckiewicz, Marcin Borowik, Konrad Niegowski.