Zawodnicy Elhurtu-Elmet Helios Białystok pokonali ekipę z Torunia

Zawodnicy Elhurtu-Elmet Helios Białystok pokonali 6:3 we własnej hali TAF Euro-Drób Toruń w spotkaniu 21. kolejki I ligi futsalu.

Goście otworzyli już wynik w 3. minucie meczu. Do siatki białostoczan trafił Remigiusz Spychalski. Elhurt-Elmet wyrównał w 13. minucie. Adrian Niegowski pokonał goi pera z Torunia. Minęło zaledwie 60 sekund, a Spychalski ponownie zmusił do kapitulacji Pieciula.

Na początku drugiej połowy białostoczanie ponownie wyrównali. Patryk Dłuski sprytnym strzałem pokonał bramkarza TAF. Trzy minuty później gospodarze wyszli na prowadzenie. Borowik zaskoczył mocnym strzałem Adamskiego. W 25. minucie Bartosz Łuckiewicz wykorzystał błąd golkipera z Torunia i skierował futbolówkę do siatki. Dwie minuty później goście zdobyli bramkę. Sebastian Łoś kapitalnym strzałem pokonał Pieciula. W końcówce spotkania białostoczanie po uderzeniach Dłuskiego i Borowika ustalili wynik meczu.

Elhurt-Elmet Helios BIałystok - TAF Euro-Drób Toruń 6:3 (1:2). Bramki: 14. A. Niegowski, 21. Dłuski, 23. Borowik, 25. Łuckiewicz, 36. Dłuski, 38. Borowik – 3. Spychalski, 15. Spychalski, 28. Łoś

Kartki: 33. A. Niegowski (BSK)

Elhurt-Elmet Helios Białystok: Pieciul, Grabowski – Budźko, Koniczek, Borowik, Dłuski, Łuckiewicz (C), A. Niegowski, K. Niegowski, Wiszowaty, Siuchno.

TAF Toruń: Adamski – Łoś, Spychalski (C), Zboralski, Kukowski, Przyjałkowski, Wiśniewski, Wójcik.