Przed nami derby województwa podlaskiego

W najbliższą sobotę zawodniczki Heliosa Ekosport Białystok zmierzą się na wyjeździe z Turem Bielsk Podlaski. Derby województwa podlaskiego zapowiadają się bardzo ciekawie.

Białostoczanki rozpoczęły sezon od zwycięstwa. Podopieczne trenerów Marcina Wrutniaka i Łukasza Studniarka pokonały na własnym boisku 5:2 Zabkovię Ząbki. Z kolei drużyna z Bielska Podlaskiego przegrała swój inauguracyjny mecz 0:4 na wyjeździe z Piastovią Piastów i zapewne będzie się chciała zrehabilitować na własnym boisku.

Zawodniczki Heliosa Ekosport Białystok zajmują obecnie trzecią pozycję w tabeli i z pewnością będą chciały po tej kolejce awansować wyżej, Aby tak się stało potrzebne jest zwycięstwo w derbach województwa podlaskiego.

Tur MOSiR Bielsk Podlaski - Helios Ekosport Białystok (sobota, godz. 11, Stadion MOSiR przy ul. Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim)

Pozostałe spotkania 2. kolejki

29 sierpnia