Remis w derbach Białegostoku

Zawodniczki Heliosa Ekosport II Białystok zremisowały 1:1 z Włókniarzem Białystok w derbach stolicy województwa podlaskiego.

- Prowadzenie objęły gospodynie spotkania. Karolina Słoma z Włókniarza otrzymała piękne podanie z głębi pola od...naszej piłkarki i popędziła z piłką pół boiska po czym pokonała Łucję Majewską. Na początku drugiej połowy pewnym strzałem do wyrównania doprowadziła Weronika Lickiewicz i już więcej bramek nie widzieliśmy. W moim odczuciu spotkanie było dość wyrównane, choć więcej pracy, szczególnie pod koniec drugiej połowy, miała nasza golkiperka, ale broniła bardzo pewnie. Myślę, że zarówno szkoleniowcy Włókniarza, jak i Heliosa, mają o czym myśleć, żeby poprawić grę swoich zespołów. Pierwsza drużyna jest w trakcie przebudowy, natomiast w drugim zespole Heliosa często występują zawodniczki, które nie miały wcześniej możliwości gry na normalnym boisku - powiedział Marcin Wrutniak, trener Heliosa Ekosport II Białystok.

Włókniarz Białystok - Helios Ekosport II Białystok 1:1 (1:0).

Bramka: Karolina Słoma - Weronika Lickiewicz.