Remis w Łowiczu

Zawodniczki DTS Helios Białystok zremisowały 1:1 z Pelikanem Łowicz w meczu 14. kolejki II ligi kobiet (grupa mazowiecka). Po tej serii gier białostoczanki zajmują siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów.

Ze względu na egzaminy gimnazjalne szkoleniowiec dysponował tylko 11 zawodniczkami, a już po kilku minutach gry z boiska zeszła kontuzjowana Martyna Kopeć.

Zespół przez 80. minut grał w dziesiątkę i mimo osłabienia zdołał wywalczyć punkt. Bramkę dla białostockiego zespołu zdobyła Magda Pietrucka. Kwadrans przed końcem przyjezdne mogły wyjść na prowadzenie, ale Karolina Wojdałowicz zmarnowała okazję sam na sam z bramkarką z Łowicza.

Pelikan Łowicz - DTS Helios Białystok 1:1 (1:1). Bramki: Szulc 33 - Pietrucka 35.

DTS Helios: Majewska - Buńkowska, Choińska, Czudzinowicz, Grabowska, Jezierska, Kalisz, Konończuk, Kopeć, Pietrucka, Wojdałowicz.