Derby Białegostoku dla DTS Helios II Białystok

W rozegranym w piątek (16.10) meczu 3 ligi DTS Helios pokonał 4:2 Włókniarza w derbach Białegostoku. Spotkanie odbyło się na boisku MOSP.

- Gospodarzem spotkania był nasz rywal, a oba wiosenne mecze zagramy u siebie. Bramki w tym pojedynku strzeliły: Marlena Kalisz - trzy oraz Martyna Kopeć. W spotkaniu wystąpiło kilka dziewczyn z pierwszej drużyny, gdyż dzięki obowiązującym przepisom mogły zagrać dziś mniej niż 45 minut. Liczymy na jeszcze większe emocje pierwszego zespołu w niedzielę z AZSem Warszawa - powiedział Marcin Wrutniak, trener Heliosa.

Włókniarz Białystok - DTS Helios II Białystok 2:4 (0:3).

Bramki dla Heliosa: Marlena Kalisz 3x, Martyna Kopeć.

Helios II: Majewska Łucja (Sztachelska Natalia) - Grabowska Ewelina (Buńkowska Agnieszka, Sadowska Julia, Choińska Karolina (Rogalewska Paula), Chwiećko Emilia, Szermuszyn Dominika, Jezierska Małgorzata (Karpowicz Ewa), Gawkowska Wiktoria (Czudzinowicz Monika), Kuczyńska Gabriela (Mystkowska Aleksandra), Lemieszek Aleksandra, Kalisz Marlena (Kopeć Martyna).