DTS Helios powalczy o punkty w stolicy

W niedzielę (18.10) zawodniczki DTS Helios Białystok zmierzą się na wyjeździe z AZS-em Warszawa w spotkaniu 8. kolejki II ligi. Mecz zaplanowano na godzinę 14.

Białostoczanki przystąpią do rywalizacji w stolicy podbudowane zdobyciem Okręgowego Pucharu Polski. Przypomnijmy, że w minioną środę piłkarki Heliosa pokonały 4:2 w finale Tura Bielsk Podlaski.

W ostatnim spotkaniu ligowym podopieczne trenerów Marcina Wrutniaka i Łukasza Studniarka zremisowały 3:3 u siebie z KS Teresin. Z kolei ich najbliższe rywalki przegrały 0:1 wyjazdowe spotkanie z Piastovią Piastów.

Obecnie Helios zajmuje ósmą pozycję w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Natomiast ekipa z Warszawy plasuje się na czwartej pozycji z trzynastoma „oczkami” na koncie.

Ewentualne zwycięstwo w niedzielnym meczu może dać awans białostoczankom na siódmą lokatę w klasyfikacji.

AZS Warszawa – DTS Helios Białystok (niedziela (18.10), godz. 14)

Pozostałe spotkania 9. kolejki

UMKS Zgierz - Piastovia Piastów godz. 14:00