Hit kolejki w Sokółce

Drużynę rezerw Elhurtu-Elmet Helios Białystok czeka w niedzielę wyjazdowe spotkanie z Falconem w ramach 4. kolejki III ligi.

Mecz w Sokółce zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ białostoczanki zajmują obecnie pierwszą pozycję w tabeli z dorobkiem czterech punktów. Natomiast gospodynie plasują się na czwartym miejscu, ale mają tylko punkt straty do zespołu ze stolicy Podlasia.

Dodatkowo dziś nowym liderem zostanie zwycięzca zaległego spotkania 3. kolejki – Forty Piątnica – Włókniarz Białystok.

Reasumując białostoczanki w niedzielę powalczą w Sokółce o trzy punkty, aby odzyskać prowadzenie w tabeli.

Falcon Sokółka – Elhurt-Elmet Helios II Białystok (niedziela, godz. 12, stadion przy ul. Mariańskiej 31 w Sokółce).

Inne spotkanie 4. kolejki

Wissa Szczuczyn – Forty Piątnica godz. 13