HPP: Drużyna z Gliwic rywalem Elhurtu-Elmet

W niedzielę (24.01) drużyna Elhurtu-Elmet Helios Białystok zmierzy się we własnej hali w 1/8 Halowego Pucharu Polski z GAF OMEGA Gliwice.

W poprzedniej serii gier białostoczanie wyeliminowali swojego ligowego rywala – Constract Lubawa. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Przypomnijmy, że wcześniej Elhurt-Elmet odprawił z kwitkiem Genticus II Białystok.

Teraz podopieczni trenera Tomasza Koniczka zmierzą się z przedstawicielem ekstraklasy. Zespół z Gliwic zajmuję siódmą pozycję w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. GAF wywalczył do tej pory szesnaście punktów i będzie zdecydowanym faworytem niedzielnej konfrontacji.

Elhurt-Elmet Helios Białystok – GAF OMEGA Gliwice (niedziela (24.01), godz. 17, hala SP 49 przy ul. Armii Krajowej 32 w Białymstoku)