Rezerwy Heliosa pokonały zespół ze Szczuczyna

W niedzielę (20.09) drugi zespół Heliosa rozegrał mecz z Wissą Szczuczyn. W obu ekipach wystąpiły same bardzo młode zawodniczki.

Brak doświadczenia był bardzo widoczny u jednych jak i u drugich. W całym spotkaniu padło aż 7 bramek, a o tę jedną lepsze okazały się miejscowe. Pierwszy gol dla Heliosa EkoSport padł po dobrze rozegranym rzucie wolnym i bramce samobójczej bramkarki, która wbiła sobie piłkę do bramki źle łapiąc piłkę. Kolejna bramka dla białostoczanek to świetne prostopadłe podanie do Aleksandry Lemieszek, a ta bez problemu strzela gola. Trzecia bramka padłą po bardzo ładnej kombinacyjnej akcji, wrzutce wzdłuż bramki Lemieszek i strzale Pauli Rogalewskiej. Ostatnia bramka dzisiejszego meczu to ponownie Ola Lemieszek otrzymuje prostopadłą dobrą piłkę i strzela obok interweniującej bramkarki.

Cieszą pierwsze zdobyte 3 punkty w życiu naszych młodych piłkarek. Na pewno dużo jeszcze przed nimi pracy ale z meczu na mecz jest coraz lepiej.