Białostoczanie podejmują lidera rozgrywek

W najbliższą sobotę (19.03) zawodnicy Elhurt-Elmet Helios Białystok zmierzą się we własnej hali z AZS-em UG Gdańsk w ramach 18. kolejki I ligi futsalu.

W miniony weekend białostoczanie po zaciętym meczu przegrali 4:5 na wyjeździe z FC Bydgoszcz. Podopieczni trenera Tomasza Koniczka zajmują obecnie szóstą pozycję w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Ich najbliższy rywal otwiera klasyfikację. Gdańszczanie nie zaznali jeszcze w tym sezonie goryczy porażki i pewnie zmierzają w kierunku Ekstraklasy.

W pierwszym starciu obu drużyn górą była ekipa z Gdańska, która zwyciężyła 2:0 we wlasnej hali. Teraz nadarza się okazja do rewanżu. Białostoczanie postarają się o niespodziankę i zwycięstwo na własnym terenie

Elhurt-Elmet Helios Białystok – AZS UG Gdańsk (sobota, godz. 18.00, hala SP 49 przy ul. Armii Krajowej 32 w Bialymstoku).